گرگ ها مانند زغال اخته.

این درست است. برخی از زمینه زیست شناسان در شمال مینه سوتا را بیشتر Voyageurs اکوسیستم آنها را در فیلم است.

دیدن ؟ آنها گراز وحشی در مورد این li’l پسران آبی.

دانشمندان شناخته شده است که گرگ آنها را دوست دارم برخی از انواع توت ها پس از 2015 اما این اولین بار است که آنها بدست شواهد تصویری. این همه به لطف تام شیروانی و همکارانش در Voyageurs گرگ پروژه که کردم این فیلم در حالی که جاسوسی در گرگ در تابستان 2017.

گرگ پروژه یک همکاری بین Voyageurs پارک ملی و دانشگاه مینه سوتا که در آن شیروانی است که یک دانشجوی دکتری. هدف نهایی او این است به شکل از چگونه گرگ زندگی می کنند—از جمله آنچه می خورند—در تابستان. معلوم می شود آن بسیاری از چیزهای عجیب و غریب.

“من دیده ام یک بسته از گرگ ها چطور به شکار تخم ریزی [ماهی] در بهار” او می گوید. “بود که برای اولین بار گرگ شده اند فیلم برداری شکار و قتل ماهی های آب شیرین.”

با توجه به آنچه در اطراف سال به سال گرگ ها به پایان خواهد رسید تا خوردن تقریبا هر چیزی که آنها می توانید دندان های خود را به: ماهی beavers خرس شمع طعمه خرس روده شمع دور انداخته و پس از یک شکارچی است راه خود را با گفت خرس کمپوست به کار می کند.

این فیلم نشان می دهد زغال اخته ممکن است بخش مهمی از رژیم غذایی خود را از ما در ابتدا فکر می کردم—شاید حتی پتانسیل “گرسنگی غذا” برای زمانی که زمان در حال لاغر و انتخاب طعمه سخت است برای گرفتن. پس از همه, زغال اخته در کالری پایین تر از یک تکه بزرگ از گوشت اندام, اما آن را در فراوانی یافت و به طور کلی قرار می دهد تا کمتر از یک مبارزه است.

شیروانی و همکارانش ارائه شده این مهم تحقیقات در مجله حیات وحش جامعه بولتن زیر ما می گه شما نمی—این عنوان:

“بری مهم است ؟ گرگ مقررات نوزادان با انواع توت ها در شمال مینه سوتا است.”

شیروانی اذعان جناس بود ایده اش.

“من فکر کردم آن بود فقط خیلی باهوش” او می گوید: کمی sheepishly. برخی از هم تیمی های خود فکر می کردم آن را در واقع “خیلی گنگ” اما زمانی که آنها این ماده را برای بررسی, هیچ کس تا به حال یک مشکل با آن است. نام گیر کرده است.

یافته های دریافت عجیب و غریبتر. با تشکر از این مقاله, ما همچنین می دانیم که بالغ گرگ خوراک زغال اخته برای نوزادان خود را. هر آنچه که شما تصویر آن را grosser از آن است. فکر می کنم در پرندگان است.

با توجه به این فوق العاده دقیق حساب یک شخص محقق Austin Homkes شاهد پنج نوزادان تجمع در اطراف یک فیلم گرگ آن ، پس از حدود 30 ثانیه های بالغ شروع به استفراغ کردن برخی از شام.

“برخی از نوزادان خوردند regurgitated مواد غذایی به طور مستقیم از فیلم گرگ دهن به عنوان بزرگسالان به آرامی راه می رفت در سراسر در حالی که سایر نوزادان به دنبال پشت فیلم گرگ مصرف مواد غذایی regurgitated که به زمین سقوط کرد.”

این اتفاق حدود سه بار در طول دوره از یک دقیقه. حدود نیم ساعت بعد از گرگ از چپ و پژوهشگر “بررسی” این منطقه را در بر داشت و “چند کوچک انبوهی از جویده و کل وحشی زغال اخته مخلوط با مایع کف آلود در بالای ورقه های سبز رنگ چمن.”

“این مایع کف آلود بود و احتمالا معده مایعات” مقاله مفید می افزاید.

این به چه معنی است ؟ شیروانی می گوید: آن را سخت به بگویید نشده است. برای یک چیز, ما هیچ ایده چگونه مشترک این رفتار است و یا خود را دقیق دلایل انجام آن است. با توجه به انتخاب خواهد شد گرگ خوردن توت به جای تعقیب طعمه یا صرفا در علاوه بر ؟ در حال گرگ نوزادان بهتر یا بدتر در یک رژیم غذایی که شامل regurgitated میوه ؟ چگونه این تاثیر گرگ’ طعمه جمعیت ؟

شیروانی امیدوار است برای پیدا کردن.

“من فکر می کنم که چیزی که من آموخت که من در این سال پس از سال,” او می گوید. “هر سال وجود دارد چیزی تعجب آور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im