زن می رود به کار در کاغذ توالت راهرو می دهد تولد در ایالت میسوری خارج

SPRINGFIELD, Mo. — در طول زمان از وحشت خرید و فروشگاه تعطیلی میان coronavirus همه گیر یکی از فروشگاه وال مارت در اسپرینگفیلد تا به حال برخی از اخبار شاد هنگامی که یک زن به هنگام تولد به یک دختر بچه در فروشگاه.

مدیر فروشگاه جسیکا Hinkle گفت: زن گفت: کارکنان جمعه که آب را شکست و او در مورد رفتن به کار در کاغذ توالت راهرو از فروشگاه. نام زن منتشر شد.

Hinkle برگزار شد تا یک ورق برای حفظ حریم خصوصی در حالی که یک کارگر پرستار که به طور اتفاقی در فروشگاه و آتش نشانان به کمک این زن نوزاد خود را فقط در 45 دقیقه KYTV گزارش شده است.

“(من) نمی خواهم بهترین و با خون من بود که کار را با نگه داشتن ورق و کنترل جمعیت و مطمئن شوید که هیچ کس حمله کرد چه حریم خصوصی ضعیف بانوی هنوز هم به حال” Hinkle گفت.

مشتریان را تشویق زن در سراسر تولد و تشویق او و نوزاد گرفته شد دور به یک آمبولانس.

“شما می دانید که یک احساس خوب لحظه همه رفتن را از طریق بسیار و با یک کودک آن را مانند همه چیز می آید دایره کامل” Hinkle گفت.

Hinkle گفت: او تماس زن پنج شنبه و هر دو مادر و نوزاد در حال انجام هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>