زن باشگاه پلمتو ایجاد بورس میراث

پس از غنی 105 سال سابقه اختصاصی خدمات اجتماعی زن باشگاه نخل باد بزنی غروب آفتاب آن را به عنوان یک جداگانه سازمان غیر انتفاعی و ایجاد دو به طور دائم وقف خیریه صندوق گاو دریایی در جامعه پایه و اساس با دارایی های آن است.

مرلین Mullins-Schutz به عنوان خزانه دار این باشگاه. “به ما انتقال راه ما حمایت از ما و جامعه ما مفتخریم به می دانم که میراث ما ادامه خواهد داد به ارائه فرصت برای مردم است,” او گفت:. “نسل از زنان درگیر در باشگاه ما بودند اختصاص داده شده به سرویس و ما می دانیم روح از سهم خود را در زندگی می کنند.”

زن باشگاه نخل باد بزنی صندوق کمک هزینه تحصیلی ارائه خواهد شد کمک های مالی هر سال به یک زن مستحق نخل باد بزنی دبیرستان فارغ التحصیل حضور در کالج ایالتی فلوریدا. زن باشگاه نخل باد بزنی صندوق خواهد جایزه سالانه کمک های مالی به چهار سازمان: First United Methodist Church نقاط عطف ما نان روزانه و فقط برای دختران است.

“ما افتخار می کنیم به ارائه یک بشردوستانه فرصت را بدهد که در سنت مراقبت و رهبری جامعه از نخل باد بزنی زنان باشگاه گفت:” سوزی Bowie, گاو دریایی, جامعه, مدیر اجرایی بنیاد.

— ارسال شده توسط هانا کارتر

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>