زنان مرکز منابع برای تشخیص 4 ‘تعجب’

زنان منبع مرکز 2020 بهار میراث ناهار 15 آوریل از 11:30 صبح تا 1:30 بعد از ظهر در هایت ریجنسی ساراسوتا 1000 بلوار هنر. این رویداد سالانه جشن برجسته زنان و یا “زنان” در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان. WRC نیز جشن میراث منطقه بر اساس نیکوکار گلوریا Milstein Flanzer که در سال 2013 است.

بلیط ها $100 و 200 دلار (حامی) و برای خرید در دسترس در MyWRC.org/SLL. فرصت های حمایت نیز در دسترس هستند. این رویداد توسط ریاست سابق WRC زنان آماندا هورن هدر Kasten و Umbreen مهدی-مجید. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس با آن کارتر در 941-256-9721 یا [email protected]

2020 زنان: Rae Dowling یک مدیر منطقه در جنوب غربی خدمات قلمرو فلوریدا قدرت و نور; Lisa julia davis رئیس مسئول امور اداری در FCCI گروه بیمه; ویکتوریا Stultz املاک و مستغلات اجرایی و مرلین تامپسون بازنشسته منابع انسانی اجرایی با بیش از 30 سال جهانی مدیریت منابع انسانی تجربه در جنرال الکتریک گلاکسو و جانسون و جانسون.

Flanzer مفتخر خواهد بود در این مراسم به عنوان به خوبی. Flanzer متعهد شد به انسان دوستی در ساراسوتا جامعه حمایت از خدمات اجتماعی و بهداشت و آموزش و پرورش سازمان.

“گلوریا معتقد بودند به شدت در قدرت دادن و الهام بخش دیگران در رهبری برای حمایت از جامعه خود می گوید:” اشلی قهوه ای رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت زنان در مرکز منابع. “لوئیس و گلوریا بشردوستانه اعتماد است که اختصاص داده شده به ارائه به سازمان های غیر انتفاعی در Suncoast منطقه با پشتیبانی حیاتی. به عنوان تنها زن در خانواده کسب و کار, گلوریا شدت احساس اهمیت است که زنان باید یک صدا و صدای که باشد محترم است. او به طور مداوم سرمایه گذاری در برنامه های است که کمک به زنان در غلبه بر موانع. لوئیس و گلوریا Flanzer بشردوستانه اعتماد تعهد به WRC بخش مهمی از میراث او را.”

“ما مشتاقانه منتظر به جشن این فوق العاده پیشگام زنان” براون گفت.

ارسال شده توسط Su بایرون

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>