هنگامی که یک آبجوسازی کارمند به ضرب گلوله کشته و پنج همکاران در میلواکی را Molson Coors پردیس سپس خود کشته شد اولین تیراندازی دسته جمعی در محل کار مربوط به یک زمان و یا کارمند سابق در سال 2020 است.

این حادثه مشخص 13th جرم محل تیراندازی توسط یک زمان و یا کارمند سابق پس از سال 2006 با توجه به یک پایگاه داده از کشتار جمعی نگهداری می شود از طریق همکاری بین ایالات متحده آمریکا امروز آسوشیتد پرس و دانشگاه.

“تیرباران های دسته جمعی یک رویداد نادر و در محل کار و حتی نادر گفت:” جیمز آلن فاکس یک استاد جرم شناسی در شمال شرقی که آهنگ داده.

در سال 2020 وجود داشته است بیش از 2.300 خشونت اسلحه مرگ و میر می باشد که شامل بیش از 3,800 با خودکشی در ایالات متحده آمریکا با توجه به خشونت اسلحه بایگانی.

از سال 2006 تاکنون 90 نفر کشته شده اند در 13 جرم محل کار تیراندازی با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز AP و شمال شرقی پایگاه داده.

میلواکی تیراندازی های اخیر از پدیده نادر

که 5 درصد از 1,800 قربانیان 331 جرم تیراندازی از سال 2006. حدود 40 ، 000 آمریکایی ها می میرند از اسلحه گرم-آسیب های مربوط به هر سال با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“این وحشتناک زمانی که آن اتفاق می افتد,” روباه گفت. “اما آنچه ما می دانیم در مورد تیرباران های دسته جمعی است که ترس از نسبت واقعی خطر است.”

پایگاه داده شامل کشتار جمعی که در طی آن چهار یا بیشتر قربانیان کشته شده و نه از جمله ضارب.

سال گذشته شاهد بیشتر کشتار بیش از هر سال دیگر قدمت آن حداقل به سال 1970 با توجه به پایگاه داده. وجود 41 کشتار جمعی که 33 بودند تیرباران های دسته جمعی.

Molson Coors تیراندازی می آید کمتر از یک سال پس از یک کارمند سابق در ساختمان شهرداری در ساحل ویرجینیا, ویرجینیا, افتتاح شد, آتش, کشته شدن 12 نفر. فرد مسلح کشته شد توسط پلیس در مارس 2019.

در شفق Ilinois یک کارمند در یک کارخانه تولید کشته شدن پنج همکاران در فوریه 2019. پس از 90 دقیقه در ضربات پنالتی از افسران کشته شدن فرد مسلح.

محل کار عکاسی را دنبال الگوی مشابه

بسیاری از موارد مربوط به یک زمان و یا کارمند سابق پیروی از یک الگوی مشابه روباه گفت.

اغلب مسلح هستند دیرین کارکنان که احساس ستم توسط شرکت یا کار خود میدانند قدردانی است.

کارکنان ممکن است و به تازگی از کار اخراج شدند. “کسی که در 50s خود را وجود دارد ممکن است دیگر فرصت” روباه گفت.

برخی از موارد درگیر اختلافات بین کارکنان روباه گفت.

در Molson Coors ادعا مسلح درگیر شده بود در حال اجرا اختلاف با یک همکار است که آب پز قبل از اینکه او شروع به تیراندازی با توجه به اجرای قانون منبع صحبت کرد که به Milwaukee Journal Sentinel و آبجوسازی منابع.

تیرانداز مشغول به کار به عنوان یک برق برای بیش از 20 سال در حدود 17 نفر از آنها در Molson Coors با توجه به منابع متعدد و آنلاین سوابق اشتغال.

یک کارگر شرکت است که خواسته نمی شود شناسایی برای ترس از منظم بودن گفت: اتهام ضارب اعتقاد او تبعیض چرا که او آمریکایی آفریقایی تبار و او غالبا استدلال با حداقل یکی از قربانیان یک همکار برق.

قتل توسط مشتریان ناراضی مشتریان و افزایش

از سال 2006 وجود دارد باید 25 تیرباران های دسته جمعی در مکان های تجاری با 161 قربانیان از جمله حوادث است که در آن تیرانداز بود و نه یک کارمند سابق یا فعلی با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز AP و شمال شرقی پایگاه داده.

روباه گفت: تعداد محل قتل نه فقط کشتار جمعی مربوط به زمان و یا کارمندان سابق باقی ماند تقریبا ثابت از سال 1997 تا 2015.

از سال 2011 تعدادی از اسلحه گرم مربوط به محل قتل به نوسان از 350 تا 400 با توجه به اداره آمار نیروی کار سرشماری شغلی منجر به صدمات. در سال 2018, 351 نفر کشته شدند در یک محل قتل مربوط به یک اسلحه گرم.

موارد ناراضی مشتریان و یا مشتریان کشتن یک یا تعداد بیشتری از افراد در مکان های تجاری افزایش یافته روباه گفت. در سال 1997 وجود دارد که 20 گونه موارد,او گفت:. که به رشد 70 سال 2009 و وارد کردن به 50 سال 2015.

هر چند خطر ناراضی کارکنان آتش باز کم است این تاثیر در محل کار اغلب بسیار بیشتر روباه گفت.

یک کسب و کار ممکن است تغییر پروتکل های امنیتی پس از یک حادثه و یا در نزدیکی محل کار ممکن است نگه دارید, آموزش, او گفت:.

کمک: Mitchell Thorson, جورج Petras و فضل Hauck, ایالات متحده آمریکا امروز; Gina بارتون Annysa Johnson, Rick بارت و جان Diedrich, Milwaukee Journal Sentinel

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im