بله سنگ نورد’ آمریکا بانک ورزشگاه نشان می دهد که لغو بیش از حد

سنگ’ بدون فیلتر تور که قرار بود برای آمریکا بانک ورزشگاه در مارس 16, شده است (نه به طور کامل غیر منتظره) به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 نگرانی. هیچ کلمه ای هنوز در rescheduled خرما.

با توجه به آزادی مطبوعات سنگ نورد (احتمالا صحبت در صدا) اظهار داشت: “ما بسیار نا امید به تعویق انداختن این سفر. با عرض پوزش به همه هواداران و کسانی که به دنبال به جلو به آن را تا آنجا که ما بودند اما از سلامت و ایمنی از هر کس به اولویت. همه ما از این طریق دریافت کنید با هم—و ما شما را خیلی زود.”

بیش از گذشته در هفته های اولیه قطره ای از کنسرت, لغو, از باشگاه های کوچک و عرصه به طور یکسان شد سیل. و پس از روز گذشته دستور دولت به اصل نزدیک کافه ها و رستوران ها به این مکان موسیقی زنده شده است به طور موثر سکوت برای هم بودن.

Kenny Chesney که مجموعه ای بود برای آمدن به ایالات متحده بانک ورزشگاه در مارس 2 بود در میان اولین برای به تعویق انداختن سفر خود را. این ورزشگاه هنوز سه کنسرت, برنامه ریزی برای تابستان: Mötley Crüe در ژوئن 27, George Strait در 22 اوت و Rammstein در اوت 30.

و همانطور که ما قبلا گزارش تمام تورهای بودند که برای هدف قرار دادن مرکز و اکسل انرژی مرکز در ماه مارس—و بسیاری از رزرو برای پس از آن ماه—نیز به تعویق افتاد.

بسیار شبیه به پدر و مادر خود را به دلیل خودداری از لغو این سفر به فلوریدا, اما عقاب ظاهرا هنوز برنامه ای برای آمدن به سنت پل در مارس 3 و 4. مامان و دختر بچه, لطفا: مثل رولینگ استونز نه مانند عقاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>