شما می توانید ‘برنده’ که در جنوب مینیاپولیس HGTV خانه برای $650,000

این خانه دارای بیش از دو برابر در ارزش پس از آن. حداقل این چیزی است که خود فروشندگان امید. قوی محلی بازار مسکن کمک می کند اطمینان حاصل کنید.

بنابراین قبل برجسته در تلویزیون ملی. دو طبقه و سه تخت/سه داخل خانه شد و دوباره از بالا به پایین و جلو به عقب و به بازار عرضه شده در پاییز گذشته به عنوان یک بار در سال giveaway جایزه توسط HGTV شبکه به عنوان بخشی از خود را “واحه شهری” سری. به ارزش حدود $700,000 به “نوردیک”-سبک (?) صفحه اصلی فرار از 1800 متر مربع با یک تازه ساخته شده اتاق نشیمن و mudroom دنج اما باز فضاهای داخلی و یک چوب ایوان و سنگ پاسیو گسترش به آن درخت پوشیده حیاط خلوت.

Keller Williams

Keller Williams

بازسازی خانه برجسته بود در اکتبر 2 ویژه در HGTV و بیش از 69 میلیون نفر وارد را به نفع خود. فنی آلن بازنشسته حسابدار از Tuscon, آریزونا, اعلام شد, به عنوان 2019 شهری “واحه” برنده.

آلن گفت: شبکه او شامل “هر HGTV مسابقه” او می تواند. “من دوست دارم همه خانه آنها را دور. من را دیده اند یکی در عین حال که من را دوست ندارد.”

itemprop

در مورد این خانه خاص آلن “یک هنرمند” بود شیفته با “مبلمان” “کسانی که رنگ” “که حیاط و ایوان” “چگونه آن را تزئین شده بود و همه چیز.”

itemprop

که فوق العاده فنی! به انجمن خوش آمدید محله! هر چیز دیگری که ما باید در مورد شما می دانید?

او برخوردار از آب و هوای گرم آریزونا ارائه کرده است پس از حرکت از جنوب شرقی بیش از 40 سال پیش. او مشتاق به ادامه ورود به HGTV home سادگی قرعه کشی و ببینید که در آن ما به آینده!

خب پس! لذت بردن از TUSCON FANNIE آن را واقعی بوده است!

آلن آشکارا زمان (300.000 دلار) جایزه نقدی به جای آن و fancily تعمیرشده خانه رفت و درست در یک خانه. قرعه کشی در, در راه, تنها به جای “شهری واحه” به شما به ارمغان آورد HGTV آن را به نام “املاک و مستغلات” به شما به ارمغان آورد سرمایهداری.

همه شما نیاز به برنده شدن این جایزه پرداخت اعتبار و تنها کمی کمتر از شانس فنی آلن از Tuscon, آریزونا. ذکر شده است در $649,000 خانه آمار آنلاین در بازار چهارشنبه و مسکن کیم اکرت می گوید — سرد بود سر در گم — مردم در حال حاضر تقاضاهای مصرانه برای به دست آوردن یک نگاه.

itemprop

“آه شما خواهد بود شگفت زده کرد! می گوید:” اکرت که می گوید: او به چهار تورهای آخرین شب است و دیگری 11 برنامه ریزی شده که از پنج شنبه صبح. “Minnesotans دشوار هستند.”

مشاهده فهرست و دریافت در خط است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im