شما می توانید خریداری کرده اید شاهزاده آبی فرشته Cloud 2 گیتار برای $563,001 این آخر هفته

اما فرشته آبی—یکی از چهار سفارشی-طراحی ابر گیتار است که شاهزاده بازی در ’80s—را $563,000 در حراج بلوک در روز شنبه. بنابراین ارائه شده شما تا به حال پول نقد شما می توانید ایستاده بود و در پشت در اتاق منتظر حراج می گویند “دو بار” و با خونسردی intoned “پنج صد و شصت و سه هزار و… یک دلار” استخراج gasps از خوب لباس پوشیدن مشتریان و خسته کننده رقبای خود را.

حداقل من فرض می کنم که چگونه مزایده کار می کنند. من تنها قرار گرفتن در معرض آنها را از طریق ختنه نشده, جواهرات و سایر طنزهای قسمت. من هنوز نوع از تعجب آنها واقعی اتفاقاتی که رخ می دهد و نه فقط طرح دستگاه.

از چهار اصلی متمایز ابر گیتار شاهزاده سفارشی-ساخته شده در ’80s, آبی فرشته است که شاید مهمترین و باارزش. او با بازی در آن برجسته در Purple Rain , تور, و آن را دوباره در تورهای بعدی و ظاهر بارها و بارها در طول اجرای تلویزیون. با توجه به حراج خانه فرشته آبی برگزار شده بود پس از ’90s توسط یک مالک خصوصی که دریافت این ابزار به عنوان یک هدیه از شاهزاده.

همانطور که برای دیگر سه تن دیگر از اصلی ابرها: یکی نمایش داده می شود در اسمیتسونیان دیگر به حراج گذاشته شد چند سال پیش و یک چهارم است که شناور در اطراف وجود دارد جایی هیچ کس کاملا می داند که در آن.

اگر شما می خواهم به بازی یک ابر از خود دیوید Rusan این luthier ساخته شده است که سه نفر از پرنس اصلی ابرها همچنان به ساخت گیتار او کمک کرد تا طراحی با وجود قانونی سر و صدا از شاهزاده و مستغلات.

شاهزاده پیشنهاد کردم نسبتا ارزان است. همچنین در شنبه گیتار آکوستیک کرت کوبین در طول نیروانا MTV Unplugged کنسرت در آورده $6 میلیون. گمان می کنم من باید برخی از نوع گاز گرفتن کلاس آگاه شوخی به دنبال که با, اما با عرض پوزش من شنود گذاشته. می تواند ما فقط شروع به مالیات افراد ثروتمند دوباره ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>