سالم و جوان از جان گذشته برای کمک به? مینه سوتا بیمارستان نیاز به خون خود را

در مینه سوتا-Dakotas منطقه 80 صلیب سرخ خون درایو—معادل 2500 کمک های مالی—لغو شده است.

در عین حال نیاز به خون ثابت است. هر جامعه بیماران مبتلا به سرطان تحت شيمی درمانی که نمی تواند خود را پلاکت و منظم نیاز انتقال برای جلوگیری از تهدید کننده زندگی خونریزی مانند خونریزی در مغز می شود. اورژانس بیماران جراحی قربانیان تصادفات و تروما مادران دچار عوارض حين زايمان و دیگران نیز نیاز دارند.

داوطلب اهدا کنندگان بیمارستان’ تنها منبع خون. صلیب سرخ باید جمع آوری 13,000 واحد خون در هر روز برای حفظ سطح مطلوب برای بیمارستان ها در سراسر کشور. آن را در حال حاضر کمتر از پنج روز عرضه است.

به عنوان یک نتیجه, بیمارستان های این هفته دریافت خون کمتر از آنها به طور معمول از خون بانک ها. برخی از جمله فرویو و Allina هستند تعویق انداختن تمام اعمال جراحی است که می تواند به تعویق افتاد مانند زانو و مفصل ران تعویض برای حفظ خون برای کسانی که نیاز به آن را حتی بیشتر به فوریت.

پزشکان در تماس با افراد سالم به گام تا و یک وقت ملاقات در یک مرکز خون. صلیب سرخ و مینه سوتا بر اساس یادبود خون مراکز در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 چک کردن کارکنان و اهدا کنندگان دماهای ارائه کافی ضد عفونی کننده دست فاصله تخت و ضد عفونی همه چیز را به طور مداوم.

هیچ مدرکی وجود ندارد که انتقال خون می تواند گسترش COVID-19 یا هر ویروس تنفسی که برای ماده.

دکتر لورن آنتونی Allina Health سیستم آزمایشگاه پزشکی مدیر می گوید: بیمارستان ها باید این مهم نیاز به پلاکت ها که یک عمر فقط سه روز پس از, کارکنان, کامل, تمام, تست لازم برای آنها. سلول های قرمز خون نیز فاسد می تواند ذخیره شده در یخچال و فریزر برای هفته ها.

“آنچه که بدان معنی است که اگر وجود ندارد به اندازه کافی اهداکنندگان رفتن در امروز برای اهدای پلاکت ما کمبود بحرانی در دو تا سه روز به خاطر این که زمانی که عرضه می شود احساس می شود. آن را بسیار کوتاه” او می گوید.

Allina تنهایی, نیاز 250 نفر برای اهدای پلاکت ها و 1800 نفر برای اهدای سلول های قرمز خون در هر ماه است.

“آنچه ما نیاز است افرادی که احساس درماندگی در پی این COVID” آنتونی می گوید. “چیزی بزرگ است که افراد سالم باید کمک و تشویق خود را سالم همسایگان به آن را دریافت کنید. به خصوص پلاکت اهدا کنندگان.”

واجد شرایط اهدا کنندگان نیاز به یک گواهینامه رانندگی یا دو اشکال دیگر از شناسایی باید حداقل 17 (یا 16 با رضایت والدین) و وزن حداقل 110 پوند است.

صلیب سرخ دارای یک برنامه برای سرعت بخشیدن به ثبت نام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>