افراد جوان در پشت تعداد رکورد در ساراسوتا بیمارستان یادبود

بیشتر افراد جوان مبتلا به COVID-19 بستری در بیمارستان یادبود ساراسوتا

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا — بیشتر افراد جوان هستند که با آلوده coronavirus و حتی اگر آنها کمتر احتمال دارد به مرگ از آن افزایش جمعیتی جوان است تا حدی مسئول ساراسوتا بیمارستان یادبود شکستن رکورد COVID-19 بستری شدن در بیمارستان, بیمارستان اعلام کرد.

ساراسوتا یادبود در حال اجرا است از نجات بخش درمان برای آن دسته از بیماران به دلیل در سراسر کشور کمبود

وجود دارد بسیاری از COVID-19 بيمار که ساراسوتا یادبود گسترش یافته بخشی از بیمارستان که چند دهه قبل — در خدمت به آن واحد مراقبت های ویژه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

در آخرین شمارش وجود دارد 106 بيمار در ساراسوتا یادبود آلوده با کروناویروس و 26 در واحد مراقبت های ویژه — 14 که در هواکش.

“ما هرگز دیده می شود این تعداد زیادی از موارد که به بیمارستان گفت:” مانوئل Gordillo, ساراسوتا یادبود مدیر پزشکی از عفونت پیشگیری و کنترل است. “این یک روند ما شاهد هر هفته.”

در مراحل اولیه این بیماری همه گیر کوروناویروس ساراسوتا یادبود مراقبت ويژه شایع ترین درمان بيماران در 80s — در حال حاضر آنها در 60s. سن جمعیت نیز حملات 20 سال جوانتر بيماران در بخش مراقبت ويژه.

بر خلاف قبلا که در آن بیماران مسن تر بود و دیگر عوارض بهداشتی COVID-19 تنها سلامت تشخیص است.

سنبله در مواردی به نظر می رسد به ارتباط بیشتر افراد جوان ندانسته انتقال این ویروس در جامعه به COVID-19 بزرگتر جای پا و افزایش خطر عفونت برای بیشتر مردم آسیب پذیر است.

“ما هنوز هم از دیدن خانه سالمندان بیماران در آینده و هنوز هم وجود دارد برخی از سفر های مربوط به بیماران گفت:” جوزف ملوان بحرانی مراقبت از ریه در ساراسوتا یادبود. “اما بخش عمده ای از بیماران جامعه گسترش یافته است.”

برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 شهر ساراسوتا و شهر قایق داخل کشتی بازرگانی کلید را تصویب کرده اند اجباری ماسک احکام. ساراسوتا کانتی تا حد زیادی نادیده گرفته و خواستار آنها را به انجام همان.

‘خستگی’ و کمبود

به دلیل تقاضای زیادی در سراسر کشور برای داروی ضد ویروسی Remdesivir لوازم در ساراسوتا بیمارستان یادبود اغلب خسته Gordillo گفت.

بیش از آخر هفته فلوریدا قادر به ضربه بزنید به فدرال تامین دارو است که کمک به کاهش بار بیماران در بیمارستان بودند. ساراسوتا یادبود در حال حاضر از مواد مخدر و به احتمال زیاد دریافت نمی, دارو تا ژوئیه 27.

همچنین در تامین کوتاه مدت است نقاهت پلاسما مایع بخشی از خون است که جمع آوری شده از بیمارانی که بهبود از رمان coronavirus بیماری است. بر خلاف دیگر بیمارستان ساراسوتا یادبود دریافت پلاسما کمک های مالی از طریق Suncoast بانک خون.

در حالی که بیمارستان تلاش کرده است برای به دست آوردن غیر معمول خون-انواع مانند A, B و AB از نوع-O — رایج ترین نوع خون— همچنین تبدیل شدن به طور فزاینده ای سخت برای پیدا کردن.

بیمارستان کافی تامین تجهیزات حفاظت شخصی و هواکش.

در حالی که روحیه بالا باقی می ماند در میان ساراسوتا یادبود Gordillo نگران فشار افزایش تعداد COVID-19 بیماران در بیمارستان نیروی کار است.

“ما انسان هستند و در برخی از نقطه ما در حال رفتن برای رسیدن به برخی از نقطه از خستگی گفت:” Gordillo. “ما آماده هستند اما ما همیشه نگران غرق شدن با این ادامه هجوم موارد است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>