خود را coronavirus سوالات پاسخ داده شده: چگونه می توانم ضد عفونی کردن صورت ، من باید پوشیدن دستکش ؟

اصلاحات & توضیحات: نسخه قبلی این مقاله misstated coronavirus انتقال اطلاعات است. هیچ مدرکی وجود دارد که نشان می دهد این ویروس می تواند انتقال از طریق یک برش باز زخم یا تاول.

به عنوان تایید موارد coronavirus در ادامه به افزایش در سراسر جهان به ویروس تحت تاثیر تمام جنبه های زندگی از اقتصاد به مدارس برای مشاغل به چگونه شما انجام خرید مواد غذایی خود را.

ایالات متحده آمریکا امروز خوانندگان ما خواسته اند صدها نفر از سوالات در مورد شیوع: آیا من نیاز به ضد عفونی کردن مواد غذایی من بعد از خرید ؟ چگونه ما می دانیم که این ویروس پاک شده است ؟ کسی با شرایط موجود بدست coronavirus و جان سالم به در ؟

ما کارکنان اختصاص داده شده است به گزارش COVID-19 شیوع و ما شنود گذاشته ایم ما خبرنگاران تخصص و همچنین کارشناسان بهداشت و پزشکان و دیگران برای پیدا کردن پاسخ به سوالات خود را.

اما در اینجا برخی از لینک ها و منابع شما ممکن است علاقه مند می شود:

• چگونه خود را برای ارسال پرسش: با استفاده از این فرم گوگل

• Coronavirus مبانی: همه چیز به دانستن چگونه از آن شروع به علائم

• به روز رسانی روزانه در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای Coronavirus تماشای عضویت در خبرنامه

• خود را نمی بینم ، اتمام اولین دسته از سوالات در اینجا.

شما می توانید COVID-19 از باز قطع و یا تاول اگر از آن می آید در تماس با این ویروس ؟

– کارول S. از Salem Oregon

Coronavirus بیشتر معمولا وارد بدن از طریق بینی و دهان و یا چشم در درجه اول از طریق قطرات تنفسی. از وجود آن باعث عفونت دستگاه تنفسی فوقانی با چسباندن خود به یک سلول میزبان نفوذ آن و سپس تکرار تا زمانی که سلول می میرد.

این ویروس تنها متصل به یک سلول که دارای یک نوع خاص از گیرنده و بعید است این گیرنده را می توان در یک سایت از یک زخم از برش.

خواهد microwaving یک ماسک محافظ کشتن ویروس ؟

– Garith جواد از Weyerhaeuser ویسکانسین

هیچ microwaving ماسک های دست ساز نخواهد کشتن ویروس. Microwaving ماسک می تواند به خصوص خطرناک است که اگر فلزی دوخته شده به مواد است.

علاوه بر این آیا استفاده از سفید کننده الکل و یا پاک کننده خانگی برای ضد عفونی کردن ماسک به خوردن یا استنشاق این مواد شیمیایی می تواند مضر باشد.

تنها راه به درستی ضد عفونی کردن پارچه و یا ماسک های خانگی برای شستن آنها. کارشناسان می گویند به شستن ماسک بعد از هر استفاده به امن است. فولاد ماسک یکبار مصرف هستند و نمی تواند شسته شود.

چه کاری می تواند ما را برای متوقف کردن مردم از گرفتن این ویروس در بار دوم ؟

– لری D. از Huntington Woods, میشیگان

مارک Lipsitch استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد و متخصص در مداخلات بهداشت عمومی گفت: به احتمال زیاد موج دوم coronavirus موارد اگر آمریکا زودتر از موعد آسانسور اجتماعی فاصله دستورالعمل قبل از بخشی از جمعیت است که سیستم ایمنی بدن به این بیماری است.

“بسیاری از سردرگمی در کل استوار بر سوء تفاهم است که اگر شما کنترل این بیماری همه گیر و سپس شما انجام می شود” Lipsitch گفت. “وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم که.”

دو راه هایی که مردم می تواند تبدیل به سیستم ایمنی بدن است که از طریق عفونت و واکسیناسیون که می تواند یک سال دیگر را برای توسعه و توزیع. اما Lipsitch گفت: آزمایش در ایالات متحده آمریکا است که بیش از حد پشت سر برای اطمینان می دانم که چگونه به کروناویروس در حال گسترش است و کسی که به طور بالقوه می تواند ایمنی بدن.

است آن موثر است اگر من فقط به پوشیدن یک ماسک و یا آیا من نیاز به پوشیدن دستکش ،

– Emilee C. از واشنگتن ،

دستکش را فراهم می کند یک لایه اضافی از حفاظت در برابر آلوده, اما آن را بسیار مهم به آنها را می پوشند اگر شما تمرین خوب بهداشت دست و بدون لمس کردن صورت خود را.

CDC توصیه می کند که مراقب COVID-19 بيمار دستکش یکبار مصرف در هنگام دست زدن به بيماران وسایل شخصی. شستن دست های خود را بلافاصله پس از از بین بردن و دفع دستکش. این پروسه باید تکرار شود پس از هر استفاده.

اگر چه CDC را توصیه نمی کند دو gloving هنگامی که مراقبت از COVID-19 بیماران مبتلا به برخی از مراقبت های ویژه پزشکان در حال انجام آن به هر حال به حفاظت از خود در برابر ویروس.

من باید پاک کردن هر محصول من خرید با Clorox پاک کردن یا لیف آغشته به سفید ؟ آنچه در مورد استفاده از الکل?

– ژان B. از چارلستون کارولینای جنوبی و هلن S. از دنور کلرادو

آیا استفاده از الکل یا مواد سفید کننده برای ضد عفونی کردن مواد غذایی خود را به عنوان آن را به احتمال زیاد می تواند به شما آسیب برساند و اگر مصرف. در واقع کارشناسان می گویند لازم نیست برای ضد عفونی کردن مواد غذایی خود را در تمام حتی با Clorox دستمال مرطوب.

این ویروس است که بعید است عملی در آن سطوح در این سفر از فروشگاه های مواد غذایی به خانه خود را. کارشناسان توصیه شستن دست های خود را در طول فرآیند از باز کردن بسته بندی مواد غذایی.

دستهای خود را قبل و بعد از قرار دادن دور این مواد غذایی را قبل از شستشو میوه پس از پاک کردن بالا لمس سطح مناطق و البته قبل از آماده سازی یک وعده غذایی.

و درست مثل قبل از وقوع آن است که همیشه توصیه می شود برای شستن میوه و سبزیجات با آب قبل از مصرف. کارشناسان نشان می دهد در برابر استفاده از صابون در تولید به عنوان آنها نه به معنای مصرف شود و می تواند باعث ناراحتی معده.

چگونه ما می دانیم که این ویروس پاک شده است ؟

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: وجود برخی از “نشانه های مثبت” در سخت ترین ضربه از مناطق این کشور است که نشان می دهد استراتژی کاهش و اجتماعی فاصله مشغول به کار هستند.

اما Fauci و دیگر کارشناسان هشدار می دهند که ایالات متحده هنوز هم به دور از ادعا پیروزی و باید “آن را نگه دارید” برای چند هفته آینده برای دیدن اگر اعداد زیر مدل پیش بینی.

یک مطالعه توسط دانشگاه واشنگتن منتشر شده در پایان ماه مارس و به روز سه شنبه پیش بینی اوج روزانه مرگ و میر 3,130 روزانه مرگ و میر در مارس 16 با مجموع 81,766 COVID-19 مربوط به مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا تا پایان تابستان.

اما این مطالعه پیش بینی پایین تر از دیگران است زیرا فرض آن در سراسر کشور پاسخ مشابه به اجرا در چین گفت: چند تن از کارشناسان.

اگر شما فکر می کنم شما تا به حال ویروس, اما, نیست, آزمایش نباید تست بشه در حال حاضر برای دیدن اگر شما آنتی بادی و می توانید اهدای پلاسما?

– لیندا از دراکات ماساچوست

بله اما نه به طور گسترده ای در دسترس و در عین حال و همه واجد شرایط.

آنتی بادی آزمایش می تواند تعیین اگر کسی تا به حال – و از بهبود – COVID-19. آزمون می توانید بگویید پزشکان که کارکنان ممکن است ایمنی به ویروس و می تواند کمک به محققان کشف کردن که چگونه بسیاری از افراد بدون علامت است. آزمون نیز نیز بسیار مهم هستند برای تولید واکسن به دلیل برای اثبات یک واکسن شما باید نشان می دهد تولید آنتی بادی در کسی نبوده است در معرض COVID-19.

Cellex Inc. تحقیقات مثلث پارک کارولینای شمالی دریافت کرده اضطراری با استفاده از مجوز خود را برای آزمون از غذا و دارو. با استفاده از آن خون گرفته شده از ورید برای اندازه گیری آنتی بادی ها به SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. بیش از 30 شرکت در آزمون های مشابه در مراحل مختلف آمادگی و تست آنتی بادی در حال حاضر در حال استفاده در کشورهای مختلف از جمله چین و کره جنوبی و سنگاپور.

ده ها تن از موسسات در سراسر کشور نیز شرکت ملی Covid-19 نقاهت پلاسما پروژه که در آن افرادی که در معرض و یا قرارداد COVID-19 حدود سه هفته پیش و بهبود می اهدای پلاسما در خون خود به مردم که در حال حاضر بیمار است. اگر شما آزمایش مثبت و به طور کامل بهبود شما می توانید با ثبت نام در پلاسما پروژه وب سایت برای دیدن اینکه آیا شما واجد شرایط هستند و اگر وجود دارد یک برنامه اهدای پلاسما در نزدیکی شما.

بنابراین پس از 14 روز از نشانه های, چگونه من می دانم اگر من باید این ویروس کنه ؟

– Julien از بروکلین, نیویورک

اگر شما آزمایش مثبت برای این ویروس هستند و خود منزوی و یا اگر شما ممکن است در معرض ویروس هستند و خود quarantining وجود دارد دو راه برای تعیین اگر شما می توانید پایان دادن خانه خود را در انزوا به گفته CDC. و این بستگی دارد که آیا یا نه شما می شود گرفتن آزمون.

اگر شما نمی خواهد که یک آزمون برای تعیین اگر شما هنوز هم مسری شما می توانید خانه را ترک پس از این سه چیز اتفاق افتاده اند:

شما تا به حال هیچ تب به مدت حداقل 72 ساعت (که سه روز کامل بدون تب و بدون استفاده از دارو را کاهش می دهد که تب)
دیگر نشانه های بهبود یافته (به عنوان مثال زمانی که شما سرفه یا تنگی نفس بهبود یافته)
حداقل هفت روز گذشت از علائم خود را برای اولین بار به نظر می رسد

اگر شما تست خواهد شد به تعیین اگر شما هنوز هم مسری شما می توانید خانه را ترک پس از این سه چیز اتفاق افتاده اند:

شما دیگر لازم نیست یک تب (بدون استفاده از دارو را کاهش می دهد که تب)
دیگر نشانه های بهبود یافته (به عنوان مثال زمانی که شما سرفه یا تنگی نفس بهبود یافته)
شما دریافت دو تست منفی در یک ردیف 24 ساعت از هم جدا. پزشک شما به دنبال دستورالعمل CDC.

می تواند تابش اشعه ماوراء بنفش از خورشید کشتن ویروس ؟

– چارلی از Dade شهرستان, فلوریدا

کارشناسان توصیه کرده اند که در برابر استفاده از اشعه متمرکز نور برای جلوگیری و یا درمان coronavirus و توصیه نمی رفتن در نور خورشید برای کشتن ویروس. تنها سطح غلظت از اشعه ماوراء بنفش نور بسیار بالاتر از چیزی است که در نور خورشید می تواند کشتن ویروس ها و کارشناسان توجه داشته باشید و سطوح است که قادر به کشتن ویروس ها می تواند باعث تحریک پوست انسان است و باید اجتناب شود.

نه نور خورشید یا اشعه ماوراء بنفش نور ذکر شده است به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در وب سایت سازمان جهانی بهداشت یا مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

واقعیت را بررسی کنید:نور خورشید نمی کشتن کروناویروس جدید

می توانید گربه ها انتقال COVID-19 ویروس به انسان ؟

بیش از حد ناشناخته است در مورد این ویروس به یک جواب قطعی.

CDC می گوید هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان می دهد که حیوانات خانگی می تواند گسترش COVID-19 به مردم است. اما آژانس می گوید: “این همیشه یک ایده خوب برای تمرین عادات سالم در اطراف حیوانات خانگی و حیوانات دیگر است.”

دلیل این است که پزشکان نگران بودند که این ویروس می تواند در زندگی یک حیوان خانگی مانند هر سطح دیگر و آلوده به افراد سالم است.

اما پس از یک ببر در باغ وحش برانکس آزمایش مثبت برای این ویروس بیش از آخر هفته دامپزشکی کارشناسان می گویند تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای درک این تهدید از یک حیوان آلوده صاحب آن حتی اگر آن را به نظر می رسد کم است.

برخی از مطالعات اولیه در چین پیشنهاد کرد این امکان وجود دارد که گربه ها آلوده بودند اما خود سیستم ایمنی بدن در مبارزه با بیماری. کارشناسان می گویند این ویروس کار می کند متفاوت در گونه های مختلف و حتی گونه های ژنتیکی به عنوان نزدیک به عنوان ببر و گربه.

یک بار در یک ونتیلاتور چیست, نرخ زنده ماندن? چه مدت است که به طور متوسط در یک? چه درصدی از مرگ و میر ناشی از تهویه مناسب بیمار ،

داده ها در این است که هنوز هم در حال ظهور است اما تعداد انگشت شماری از مطالعات نشان می دهد که چشم انداز خوبی نیست برای coronavirus بیمارانی که نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی.

یک مطالعه انجام شده توسط پزشکان در دانشگاه واشنگتن به تازگی منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند به این نتیجه رسیدند که بدحال coronavirus بیماران صرف زمان طولانی در ماسک.

“در این گروه پس از بيماران مورد نیاز تهویه مکانیکی هیچ کس آمد در هفته اول حتی بیماران جوانتر در 20s,” دکتر گفت: Pavan Bhatraju های ریوی و مراقبت های ویژه پزشک با دانشگاه دانشکده پزشکی و نویسنده سرب از مطالعه.

“این مهم است که به یاد داشته باشید که اکثریت قریب به اتفاق بیماران مبتلا به کروناویروس نیاز نیست ICU مراقبت. هنگامی که بیماران نیاز به ICU سطح مراقبت آنها اغلب نیاز به تمدید تنفسی و دريافت وازوپرسور پشتیبانی” Bhatraju گفت. بسیاری از بیماران در این مطالعه صرف به طور متوسط 10 روز در یک ونتیلاتور.

بیمار تجزيه و تحليل داده ها توسط پزشکان در بریتانیا و یک مطالعه توسط محققان چینی منتشر شده در مجله پزشکی لانست هر دو یافت نرخ مرگ و میر بالا برای coronavirus بیمارانی که آنقدر بد است که آنها نیاز به هواکش.

آیا این درست است که هر کسی که در بیکاری با توجه به COVID-19 خواهد اضافی دریافت 600 دلار در هفته به عنوان بخشی از بسته محرک?

– هانا از کانتون اوهایو

بسته محرک گسترش مزایای بیمه بیکاری. اگر شما از دست داده اید کار خود را به دلیل شیوع بیماری شما خود را در هفته دولت از مزایای بیمه که به طور متوسط حدود $400 – $افزایش یافت 600 به مدت چهار ماه. و اگر شما هنوز هم پس از بیکار منافع دولت پایان شما می توانید اضافی 13 هفته از کمک.

می خواهم به دانستن بیشتر در مورد بسته محرک اقتصادی و اقتصاد ؟ ما پاسخ سوالات خود را در اینجا.

کسی با شرایط موجود بدست coronavirus و جان سالم به در ؟

– دی از آرلینگتون تگزاس

بله بسیاری از مردم است. در حالی که خطر ابتلا به بیماری جدی و مرگ از COVID-19 بالاتر است در افرادی که مسن تر هستند یا که خاص موجود شرایط, هزاران نفر جان سالم به در ببرید.

داده ها از CDC شنبه منتشر شده نشان داد که از مارس 28 ایالات متحده گزارش 2,692 بیمارانی که یک یا چند زمینه ای شرایط بهداشتی. از این بیماران 173 درگذشت. این داده های محدود نشان می دهد که هزاران نفر از مردم که در یک یا چند زمینه ای شرایط بهداشتی فوت کرده اند.

علاوه بر این یک ماه فوریه که به مطالعه از بیش از 70 ، 000 coronavirus بیماران در چین یافت می شود که مردم با شرایط موجود تا به حال بالاتر از نرخ مرگ و میر نسبت به کسانی که بدون شرایط موجود: 13.2% برای کسانی که با بیماری های قلبی عروقی 9.2% برای دیابت 8.4% برای فشار خون بالا, 8.0% برای بیماری های مزمن تنفسی و 7.6 درصد سرطان است. اما این اعداد و ارقام نشان می دهد که درصد زیادی از مردم با شرایط موجود جان سالم به در برد.

می توانید این ویروس منتقل می شود از طریق پست الکترونیکی ؟

– Pam از هفت دریاچه کارولینای شمالی

احتمال انتقال از طریق پست الکترونیکی خود را بسیار پایین است گفت: Tania الیوت مربی بالینی از بیماری های عفونی در NYU Langone. “بخش هایی از این ویروس می تواند سقوط در سطوح و زنده ماندن بر روی سطوح تا 72 ساعت است. اما شما باید به خیلی شرایط خوبی برای این اتفاق. بنابراین احتمال خواهد بود بسیار کوچک حتی با هیچ احتیاطی” او گفت:.

الیوت توصیه به مردم برای قرار دادن ایمیل خود را را در یک بشقاب پلاستیکی به جای به طور مستقیم در بالا ضد یا جدول به استفاده از یک درب بازکن نامه و شستن دستها پس از دست زدن به ایمیل.

پژوهش در چه مدت یک ویروس ممکن است زندگی می کنند در سطوح در حال تحول است. CDC گفت: به احتمال زیاد بسیار کم خطر انتقال COVID-19 از محصولات یا بسته بندی که در حال حمل بیش از یک دوره از روز و یا هفته “به دلیل ضعیف بقای این coronaviruses در سطوح.”

یک مطالعه اخیر نشان داد که دوام ویروس می تواند تشخیص داده و تا سه ساعت بعد از آن در هوا تا چهار ساعت در مس تا 24 ساعت روی مقوا و تا دو تا سه روز در پلاستیک و استیل ضد زنگ. اما پس از آن گزارش CDC در بر داشت که مواد ژنتیکی از ویروس می تواند زندگی می کنند در سطوح بیش از دو هفته است.

کمک: الیزابت Weise و مولی Stellino ایالات متحده آمریکا امروز; visually, تریسی Schuhmacher و استیو Orr روچستر دموکرات و Chronicle

دنبال فضل Hauck و Adrianna رودریگز در توییتر: @grace_hauck @AdriannaUSAT.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>