شما رو یک هفته برای یادگیری به پوسته صدف برای ولنتاین خود را. اجازه بدهید به ما کمک کند.

هر چند بسیاری از گزینه های ناهار خوری وجود دارد در نوک انگشتان خود را-بنابراین بسیار به شکل قلب مواد غذایی! واقعا جذاب در قلعه سفید! عشق با مضمون یخ کرم sundaes! – چه می شود اگر شما چیزی غیر ممکن است” به طور دائم تحت تاثیر قرار دادن شما عزیزان(ع) در 14 فوریه و فراتر از آن?

بله دنبال همراه به عنوان شهرستان صفحات به شما می آموزد به پوسته صدف در خانه در قلب غرب میانه. مراقب باشید! این مواد غذایی شما در حال ارائه یک اعتبار برای ساخت خواران ،

Necessary: Everything pictured.

لازم: همه چیز در تصویر. گتی ایماژ/iStockphoto

مرحله 1.دریافت خودتان یک جامد صدف چاقو.

صدف چاقو از دیگران متفاوت است. آنها یک دسته محکم به معنای مقاومت در برابر گرفتن-و-پیچ و تاب و حرکت ذاتی به وظیفه که از آن بیرون بیاید و در کوتاه گسترده تیغه که کسل کننده اما تیز. هر چند طول تیغه در صدف چاقو ممکن است متفاوت باشد با توجه به نوع صدف باز کردن (چون صدف به عنوان متنوع به عنوان دریاها از چه رو آنها آمده است) احتمالا شما فقط نیاز به یک جامد صدف چاقو مگر اینکه شما در حال رفتن pro.

یک آخر توجه داشته باشید: یک flathead, پیچ گوشتی موثر نمی باشد. جایگزین در اینجا. سرمایه گذاری در ابزار مناسب برای این کار هزینه های کمتر از هر آنچه که در آخرین لحظه رزرو شما با توجه به مراتب کمتر از سفر به استروژن برای حذف یک blunt-شی از دست خود را. می ترسم ؟ یک دستکش!

مرحله 2.سازمان دیده بان این ویدیو.

هیچ ما نمی توانیم توصیف با استفاده از کلمات به تنهایی جایی که در پشت لولا شما پیدا کنید که سحر و جادو باز کنجد دکمه و دسته کوچک موسیقی جاز ویژه از فشار و اهرم لازم است. عذر خواهی.

در حال حاضر سازمان دیده بان ویدئو که هفت برابر بیشتر.

مرحله 3.
رفتن به ساحلی غذاهای دریایی (یا هر کجا که ما در نخست صدف فصل عزیزم!) امن و فضل خود را. چند تمرین ترک در زمانی که هیچ کس به دنبال غرغر تحت نفس خود را بالقوه بهانه ای برای چرا خود را در آپارتمان ناگهان بوی مانند یک نسیم دریا.

رعد و برق سریع قهرمان shuckers – مانند عنوان برندگان در نیواورلئان’ برتر غذاهای دریایی و صدف نوار انجام شده است را برای چند دهه. شما فقط با هدف ایجاد یک سرویس بشقاب را به ارزش آن خواهد شد آسان تر است.

مرحله 4.یک اسپرک! واکشی و پاپ برخی از حباب! هر دو اضافه کردن هوایی که زباله hoity-toitiness نامتناسب به خود مشکل.

Zero judgment if you just make a reservation at Meritage.

صفر قضاوت اگر شما فقط رزرو در Meritage. استار تریبیون

مرحله 5. (اختیاری)
احساس نا امید تر از همیشه و صدف-کمتر به بوت? خوش شانس برای شما Meritage P. S. استیک و صدا غذا خوردن زیستن وجود دارد! شما برای شروع این سفر در اوایل به اندازه کافی است که شما ممکن است گیر رزرو در عین حال…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>