YUMI به ارمغان می آورد زیبا سوشی و ژاپنی الهام گرفته از کوکتل به سنت پل

“ما نمی تفریق از منو می گوید:” آن Debeau-ذوب COO مالکیت ، “ما شده است با اضافه کردن و پالایش.”

اما در حالی که بسیاری از چیزهایی که ممکن است همان ماندن در اکسلسیور شده است وجود دارد یک تغییر عمده برای رستوران: YUMI فقط باز یک مکان دوم در کلیسای سنت پل هیل محله.

سابق افسانه سرخس را در فضای تاریخی بلر بازی های آنلاین تبدیل شده به چیزی راه بیشتر ذن با یک تسکین دهنده خاکستری و آبی رنگ پالت درختان بونسای و کتیبه ها. چند جدول در صدر با کاغذ چتر برای یک پاپ از رنگ و تلون مزاج و یک موج نقاشی دیواری بر اساس Hokusai معروف woodblock چاپ زینت دیوار پشت نوار سوشی.

تا آنجا که منوی غذا انتظار داریم همان است که از تراشه محل های پخته شده به غذا مانند لذتبخش سینوس-پاکسازی سنگ میگو تمپورا به علاوه teriyaki و برنج سرخ شده, غذاهای اودون سوپ رشته فرنگی و گسترده سوشی انتخاب. (نکته: عظیم الجثه YUMI رول حداقل دو برابر اندازه استاندارد سوشی رول—حتی نمی سعی کنید به خوردن بیش از یکی است.)

بسیاری از رول محبوب کالاهای اساسی از YUMI 21-سال-و-شمارش Excelsior اجرا مانند ماریان رول ساخته شده با پخته برف خرچنگ و میگو تمپورا; این نام برای یک مشتری به طور منظم که درخواست چیزی بدون ماهی خام. دیگر آیتم های منو بیشتر اضافه شده اخیر مانند یک روح اشتها آور تند ماهی خدمت بالای ترد تپه چاشنی برنج شبیه nigiri.

They paid attention to details.

آنها به پرداخت توجه به جزئیات. استیسی بروکس

در ازای سنتی, سوشی بار, صندلی بالا بالا جدول nestled در کنار نوار. تماشای سرآشپزها در کار درمان است—سوشی پلاتر قابلیت شکوفا مانند daikon تربچه گل جرثقیل از مد افتاده از خیار قطعه قطعه و کوچک wasabi هیولا با اختاپوس مکنده برای چشم (اعتماد ما آن را شایان ستایش).

قابل توجه ترین تفاوت اصلی Excelsior رستوران نوار برنامه در سنت پل. با تشکر بزرگتر نوار فضا وجود دارد صف قابل توجه از ارواح—نزدیک به دو دوجین whiskeys به علاوه جین ودکا و خاطر—و همچنین 16 شیپور خاموشی و فهرست شراب.

YUMI کوکتل منو ویژگی های ژاپنی الهام گرفته و بر روی آثار کلاسیک مانند توکیو 75 ساخته شده با جین و درخشان خاطر. شما فقط دو بار زندگی دوست داشتنی است تعادل جین ودکا خاطر elderflower و yuzu. (با تشکر ویژه از ما متصدی بار برای توضیح دو باند مرجع: شما فقط دو بار زندگی تنها باند فیلم فیلم برداری در ژاپن و نوشیدنی خود را یک ریف در Vesper, کوکتل اختراع توسط اوراق قرضه نویسنده ایان فلمینگ.)

“ما هیجان زده در مورد اینکه در این محله می گوید:” Debeau-ذوب اشاره کرد که استقبال گرم از کلیسای هیل ساکنان شبیه به زیر وفادار به رستوران می برد در اکسلسیور. “این محله می رسد برای یک جامعه رستوران—مردم به دنبال دعوت محیط زیست است.”

صحبت از دعوت محیط 40-صندلی پاسیو است که در آثار بهار. ما جمع آوری یک YUMI قدیمی از مد افتاده (ساخته شده با ویسکی البته) به آن است.

YUMI, St. Paul رسما افتتاح شد به روز دوشنبه و ساعت خوشحال و شام ارائه شده روزانه است.

YUMI, ژاپنی, Restaurant & Bar
400 سلبی Ave. St. Paul
651-207-6810

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net