زک اندرسون: بایدن در دستور فلوریدا اولیه نزدیک

ساراسوتا ساکن جودی Nadler دوست دارد بسیاری از لیبرال سیاست های مطرح شده توسط برنی ساندرز اما او نمی کند در نظر او یک “بازیکن تیم” و معتقد است که جو بایدن بهترین انتخاب به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من رای دادند برای جو بایدن به دلیل من فکر می کنم که رئیس جمهور فعلی است که یک تهدید وجودی و معاون رئیس جمهور بایدن می تواند و می خواهد او را ضرب و شتم” Nadler گفت: در هفته گذشته به عنوان او را ترک زود هنگام محل رای گیری در مرکز شهر ساراسوتا.

ادیت Pargh نیز دوست دارد سیاست پلت فرم ساندرز قرار داده و رو به جلو است. اگر او نامزد او می خواهم از او حمایت کرد و گفت او را برای رای دادن به یک “سوسک” به خلاص شدن از شر مغلوب ساختن پیشی جستن. اما ساراسوتا ساکن به پایان رسید تا رای گیری برای بایدن هفته گذشته است.

“او دارای تجربه و او را نه ادم احمق و ابله در اتهام” Pargh گفت.

مصاحبه با یک و نیم دوجین رای دهندگان در هفته گذشته نمی نوبه خود یک ساندرز حامی, بازتاب بایدن قوی نظرسنجی اعداد در فلوریدا.

نشانه های نقطه به نقطه یک بایدن فوران چاه نفت به عنوان فلوریدا اولیه ریاست جمهوری در روز سه شنبه.

دانشگاه جنوب فلوریدا نظرسنجی به حال بایدن توسط قریب به اتفاق 44 درصد در فلوریدا.

حتی ساندرز حامیان نیست خوش بینانه است.

Arlene Sweeting برجسته پیشرو فعال در ساراسوتا ارسال شده در Facebook که “فلوریدا را به بایدن.”

اما او را تشویق کسانی که پشت ساندرز هنوز بازیگران برگه های رای گفت: “ما نیاز به یک صندلی در پشت میز است.”

اگر ساندرز می توانید حذف قوانین تبعیض آمیز برخی از نمایندگان در فلوریدا آن را “مترقی جناح حزب یک صندلی در پشت میز و یک صدا به ادامه کار برای تغییر در درون حزب” Sweeting نوشت.

کلر اسنایدر-سالن ساخته شده همان زمین در Facebook گفتن ساندرز حامیان “رای خود را برای او هنوز هم مهم است.”

“بیشتر نمایندگان او را بدست آورده بیشتر تاثیر ترقی خواهان را در درون حزب دموکراتیک” نوشت: اسنایدر-سالن جمهور سابق ساراسوتا شارلوت دموکراتیک مترقی حزبی.

یک ماه پیش پس از ساندرز به خوبی در آیووا قفقاز و برنده مقدماتی نیوهمپشایر — اسنایدر-سالن گفت: “این بار او می تواند برنده وجود دارد واقعا یک حس او می تواند برنده.”

اما چشمگیر تجدید حیات بایدن انتخاباتی پس از کارولینای جنوبی — با برنده بزرگ برای معاون سابق رئیس جمهور در روز سه شنبه و یک هفته بعد در میشیگان, Missouri, می سی سی پی و آیداهو — سمت چپ ساندرز وضعیتی وخیم.

ساراسوتا ساکن جری Zaferatos 65 ساله گفت که او معتقد است بایدن بیشتر وحدت شکل و او را دوست دارد تجربه خود را.

“او شده است وجود دارد, او می داند چه خبر است و او می تواند متحد کردن کشور” Zaferatos گفت.

با شیوع کروناویروس تولید افزایش زنگ خطر در سراسر کشور وجود دارد ممکن است حتی بیشتر از یک تمایل در میان دموکرات ها به معرفی تجربه ثابت رهبر را در مغلوب ساختن پیشی جستن.

این ویروس در برخی از رای دهندگان ذهن هفته گذشته آنها به عنوان بازیگران برگه های رای در ساراسوتا.

ساراسوتا ساکن سو سلطنتی Berkun گفت که او به طور معمول لایک برای رای دادن در روز انتخابات اما تصمیم به رای اولیه به جای.

“من فکر کردم:” شما می دانید چه ؟ چه اگر آن را باز نمی شود؟’ من قصد دارم به آن را انجام دهد در حالی که من می توانم” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>