زک اندرسون: Gruters می گوید: RNC کنوانسیون در جکسنویل امن خواهد بود

با کروناویروس مواج در فلوریدا سوال اطراف آن ایمنی از برگزاری عمده سیاسی در گردهمایی در دولت تنها رشد کرده اند.

فلوریدا بود 69,069 coronavirus موارد زمانی که کمیته ملی حزب جمهوری خواه اعلام کرد در ژوئن 11 که این کنوانسیون در حال حرکت بود به جکسون ویل.

از آن زمان تعدادی از فلوریدا موارد بیش از سه برابر شده و سوالات پیرامون ایمنی از برگزاری عمده تجمع در دولت باید تنها رشد کرده است.

برخی از رهبران جمهوری خواه اعلام کرده اند آنها را جست و خیز کنوانسیون به دلیل نگرانی های بهداشتی.

“من قصد ندارم برای رفتن به دلیل ویروس وضعیت” وزیر بهداشت ، چاک Grassley یک زن 86 ساله و جمهوری خواه از آیووا است که با حضور در این کنوانسیون برای چندین دهه در هفته گذشته گفت: با توجه به Des Moines ثبت نام کنید.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

اما فلوریدا اوباما صندلی جو Gruters گفت که او مطمئن است این کنوانسیون که به اوج رسیدن با مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی در اوت. 27, امن خواهد بود. کنوانسیون سازمان هفته گذشته اعلام کرد که هر کس از حضور در تست خواهد شد برای این ویروس یکی دیگر از تلاش برای اطمینان از افرادی که ایمنی یک اولویت است.

“آنها در حال رفتن به هر چیزی را مسلم; آنها در حال رفتن به آن را امن” گفت: Gruters یک سناتور از ساراسوتا.

Gruters گفت که او انتظار ندارد فلوریدا افزایش بزرگ در coronavirus موارد برای از خط خارج کردن رویداد.

“ما می خواهیم که قادر به نمایش گذاشتن دید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و برای امریکا پس از من انتظار می رود آن را به ادامه. ما شش هفته دور ما هنوز هم مقدار زیادی از زمان” او گفت:. “فقط زمان خواهد شد بگویید اما من می دانم که ایمنی یک اولویت است.”

قابل توجه عدم قطعیت را احاطه کرده کنوانسیون تلاش در حال حاضر ،

فلوریدا تبدیل شده است یکی از بزرگترین coronavirus نقاط مهم در کشور وادار کردن رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به عقب خود را بازگشایی تلاش است. این DeSantis دولت ممنوع مصرف الکل در میله به تازگی و در برخی از جوامع در حال رفتن بیشتر است.

میامی-Dade County دوباره ممنوع اجاره کوتاه مدت و داخل سالن ناهار خوری در رستوران. بسیاری از فلوریدا جوامع از جمله جکسون در حال حاضر الزامی است که مردم ماسک در برخی از تنظیمات عمومی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

به عنوان فلوریدا سیاستگذاران را بیشتر مراحل حاوی ویروس, برگزاری یک گردهمایی بزرگ — که مقامات بهداشت عمومی هشدار می دهند در برابر به دلیل پتانسیل برای گسترش این ویروس مانند یک گردهمایی سیاسی به نظر می رسد به طور فزاینده ای در تقابل با وضعیت سلامت.

اگر کنوانسیون آیا اقدام آن است که به احتمال زیاد کوچک پشت, سیاسی, گزارش هفته گذشته است. منظور از DeSantis که محدودیت های داخل سالن اجتماعات به 50 درصد از تسهیلات ظرفیت است که هنوز هم در محل و فرماندار به احتمال زیاد خواهد صورت قابل توجهی مقاومت اگر او آن را برداشته در حالی که روزانه تعداد مورد هنوز بالا فقط اجازه می دهد تا زیادی کنوانسیون.

که به معنی 15,000 صندلی عرصه ای که در آن کنوانسیون در حال حاضر برنامه ریزی شده است برگزار می شود خواهد بود محدود به 7,500 مردم است. واشنگتن پست گزارش داد که RNC مقامات با توجه به حرکت این رویداد به استادیوم که می تواند به کاهش نگرانی ها در مورد گسترش ویروس می خواهد افشا کنندگان به فلوریدا خفقان گرمای تابستان.

مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند به حرکت ایران با جمع کردن کارولینای شمالی زمانی که دولت فرماندار نمی خواهد تضمین کند که RNC می توانید نگه دارید کامل کنوانسیون. اما به عنوان ویروس همچنان به خشم در فلوریدا تهمت نشانه های هفته گذشته که او ممکن است مایل به پذیرفتن کاهش رویداد. او گفت: تلویزیون میزبان Greta Van Susteren که او “بسیار انعطاف پذیر” وقتی که می آید به کنوانسیون.

Van Susteren خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن “اگر این تعداد همچنان رو به افزایش در فلوریدا و آنها همچنان به سنبله … به نظر شما داشتن به عنوان یک کنوانسیون?”

“ما همیشه به دنبال چیزهای مختلف” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

“ما به فلوریدا رفت و هنگامی که ما رفت و زمانی که ما امضا چند هفته پیش آن را نگاه خوب و در حال حاضر همه از ناگهانی آن را در خونتان تا کمی و که رفتن به پایین” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “بنابراین این واقعا بستگی دارد در زمان. نگاه ما بسیار انعطاف پذیر است. ما می توانم در یک مقدار زیادی از همه چیز, اما ما بسیار انعطاف پذیر است.”

فلوریدا استراتژیست بازده

کنوانسیون آشفتگی است و نه تنها مشکل تهمت چهره در فلوریدا در حال حاضر.

نظرسنجی ها همواره نشان داده اند او را انتهایی دموکراتیک نامزد جو بایدن در دولت است. The Real Clear Politics متوسط اخیر فلوریدا سنجی اتحاد مغلوب ساختن پیشی جستن پایین 5 درصد است. اخیر فاکس نیوز نظرسنجی از رای دهندگان فلوریدا تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن پایین با 9 امتیاز.

در میان است که پس زمینه, رئیس جمهور اخیرا اعلام کرد که ایران مشاور سوزی Wiles است که کار خود را در فلوریدا کمپین دوباره. Wiles به عنوان co-صندلی با Gruters از مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 در فلوریدا و همچنین کمک به انتخاب DeSantis و سابق رژیم صهیونیستی. ریک اسکات. اما او در کنار DeSantis پس از پیروزی خود را با سیاسی گزارش داد که او در برخورد با فرماندار دایره درونی.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به نیرنگ پشت ممکن است نشانه آن است که او را نگران جایگاه خود را در فلوریدا. Wiles ثابت, برنده, که به نظر می رسد مهم تر از هر آنچه منجر به تحت فشار قرار دادند در وهله اول.

Gruters گفت که او خوشحال به نیرنگ پشت در مغلوب ساختن پیشی جستن فلوریدا مبارزات انتخاباتی.

“او می داند که فلوریدا در داخل و خارج دست تاثیر فوری در عملیات در اینجا” Gruters گفت. “من خوشحالم که او را در تیم و من هیچ شک ما در یک موقعیت برای پیروزی در فلوریدا.”

بوکانان را افزایش می دهد $670,000

در کنگره ایالات متحده Vern بیوکنن مبارزات انتخاباتی هفته گذشته اعلام کرد که در این کنگره مطرح شده بیش از $670,000 در سه ماهه دوم خود را برای انتخاب مجدد را پیشنهاد داد.

Buchanan, R-بزرگترین قایق داخل کشتی بازرگانی کلید در حال اجرا است در برابر دولت دموکراتیک تشکر. مارگارت خوب که هنوز به او اعلام فصلنامه جمع آوری کمک های حمل و نقل.

کنگره در حال حاضر به جمع آوری بیش از 3 میلیون دلار برای مبارزات انتخاباتی خود را. آخرین جمع آوری کمک های مالی سه ماهه شامل بیش از 3300 سهم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>