زک اندرسون: رای توسط ایمیل درخواست رکورد در ساراسوتا و گاو دریایی

رای دهندگان درخواست کرده اند 104,000 غیابی در ساراسوتا کانتی و تقریبا 88,000 در گاو دریایی شهرستان در پیشبرد اوت. 18 اولیه انتخابات.

یک رکورد تعداد رای دهندگان درخواست کرده اند غیابی در هر دو ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان در پیشبرد اوت. 18 اولیه به عنوان نگرانی در مورد کوروناویروس درایو علاقه بیشتری در رای گیری از طریق پست.

مقامات انتخابات شروع پستی غیابی به نظامی و خارج از کشور رای دهندگان در هفته گذشته و شروع خواهد شد پستی داخلی آراء اواخر این هفته.

ساراسوتا کانتی در حال حاضر 104,000 absentee ballot درخواست 8.5 درصد افزایش از رکورد قبلی از 95,851 برگه از طریق پست در طول سال 2018 انتخابات عمومی.

گاو دریایی شهرستان رفت و از 84,542 برگه از طریق پست برای انتخابات ماه نوامبر در سال 2018 به حدود 88,000 absentee ballot درخواست تا کنون برای Aug. 18 اولیه.

گاو دریایی شهرستان ناظر انتخابات مایک بنت و ساراسوتا کانتی سرپرست از انتخابات ران ترنر شده اند با ترویج رای گیری غایب برای کسانی که نگران در شخص رای گیری در طول شیوع کروناویروس.

“رای گیری از طریق پست آغاز شد که در فلوریدا در سال 2002 به عنوان هیچ بهانه ای رای گیری غایب امن است و جایگزین مناسب برای فرد رای گیری و در دسترس است به تمام رای دهندگان” ترنر گفت: در اخیر مطبوعاتی.

عمده احزاب سیاسی و گروه های خارج از ارسال کرده اند absentee ballot درخواست کارت پستال به محلی رای دهندگان. ترنر و بنت تصمیم گرفتند برای ارسال کارت پستال است که بسیاری دیگر از ناظران انتخابات در سراسر کشور — هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها — مورد استفاده در این سال سعی کنید برای هدایت مردم به رای گیری غایب.

به جای ترنر ارسال میلر به هر رای دهنده که نه درخواست absentee ballot. این لیست سه راه به رای و به اطلاع مردم که آنها می توانید ثبت نام برای یک غایب رای گیری در sarasotavotes.com و یا با تماس با 941-861-8618.

“به آنها تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین آن را به یک راه کارآمد تر به آن را انجام دهد” ترنر گفت.

رای گیری از طریق پست بحث برانگیز تبدیل شده است پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها هزینههای روند.

است که تحت فشار قرار دادن مقامات انتخابات به خصوص در ایران-تکیه مناطق.

اما بنت گفت که او نمی ارسال absentee ballot درخواست کارت پستال چرا که او فکر نمی کنم آنها موثر خواهد بود به اندازه کافی.

“ما نگاه کرد که صحبت کردیم و به یک زن و شوهر از شهرستانهای است که آن را بازگشت وحشتناک بود,” بنت گفت. “مردم هنوز هم یک مسئله: آنها نمی خواهند به خود را امضا و آدرس بر روی کارت بازگشت.”

به جای آن از کارت پستال بنت گفت: او شده است با استفاده از رسانه های اجتماعی و ابزارهای ارتباطی دیگر به فشار رای از طریق پست.

“من فکر می کنم ما به طور قابل توجهی افزایش تعداد رای های الکترونیکی, اما ما در حال رفتن به فشار سخت تر” در پیش از انتخابات عمومی بنت گفت.

در همین حال مقامات انتخابات در حال نهایی برنامه ای برای ساختن فرد در رای گیری به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است و برای جبران کمتر نظرسنجی کارگران است.

بنت گفت: او قصد دارد به 63 رای گیری مکان اولیه از معمولی 70. ترنر گفت: او نشده نهایی تعدادی از مکان های رای گیری نشده است اما انتظار دارد که به کمتر از معمولی 82.

تعداد قابل توجهی از نظرسنجی کارگران کاهش یافته است قبل از ریاست جمهوری اولیه در ماه مارس و ترنر و بنت, تلاش برای استخدام افراد جدید است. هر دو انتخابات مقامات نیاز به نظرسنجی کارگران به پوشیدن ماسک و دستکش و در نظر گرفتن بهداشت و سلامت دیگر اقدامات است.

رای دهندگان نمی خواهد نیاز به پوشیدن ماسک ،

“من می توانم, من باور نمی کنم از نظر قانونی و یا patriotically نیاز به رای دهندگان به پوشیدن ماسک” بنت گفت.

شهر ساراسوتا به تصویب یک فرمان است که نیاز مردم به پوشیدن ماسک در برخی از تنظیمات عمومی از جمله بسیاری از فضاهای داخلی. اما دادستان شهر رابرت فورنیر هفته گذشته گفت که رای دهندگان لازم نیست به پوشیدن ماسک در مکان های رای گیری.

این شهر فرمان شامل یک استثنا برای این ماسک قانون برای “کانتی ایالت و یا فدرال دولتی امکانات و … که ممکن است اعمال خود ایمنی عمومی سیاست ها و روش.”

“به نظر من این استثنا در این قانون به این معنی است که هر دولتی و قوانین ایمنی ایجاد شده توسط سرپرست دفتر انتخابات اعمال یکنواخت در تمام مراکز رای دهی در سراسر ساراسوتا کانتی مطابق با قانون دولت هر دو در داخل و خارج از شهرستان ساراسوتا محدودیت” فورنیر نوشت: در یک ایمیل به هرالد تریبون. “حتی اگر رای گیری مکان در شهرستان متعلق به امکانات اعتقاد من تحت قانون دولت آنها را تحت کنترل ناظر انتخابات در روز انتخابات.”

ترنر گفت: او را باید نشانه هایی در مکان های رای گیری تشویق اجتماعی فاصله و ماسک.

“ما در حال تلاش به عنوان آماده به عنوان ما می تواند و تشویق مردم به اقدامات احتیاطی” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>